اولین کنگره سراسری اعتیاد و رفتارهای پرخطر

دانلود نمونه پوستر و پاورپوینت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

برای دانلود نمونه پوستر و نمونه مدل پاورپوینت روی عکس های زیر کلیک نمایید:

 

download poster ----------------------------------  download powerpoint

دانلود نمونه پوستر ----------------------- دانلود نمونه مدل پاورپوینت

مقالات پذیرفته شده در مرحله نهایی و نمونه ...

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

final article

sample ravan

فرم ثبت نام

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به نام خدا

برای دریافت فایل های مربوط به فرم ثبت نام درکارگاه و فرم ثبت نام در کنگره سراسری اعتیاد و رفتارهای پرخطر، دانشگاه خوارزمی روی آیکون مربوطه کلیک نمایید:

sabte nam kongereh

sabte nam kargah

کارگاه های کنگره

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

عنوان کارگاه

مدت اجرای کارگاه

زمان برگزاری

مدرس

هزینه برای دانشجویان(تومان)

هزینه برای فارغ التحصیلان، اعضای هیئت علمی(تومان)

تکمیل یا عدم تکمیل ظرفیت

مبانی نوروبیولوژیک اعتیاد

4 ساعت

17 اردیبهشت 13الی 17

دکتر محمد حسن فرهادی(مرکز تحقیقات سوء مصرف مواد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی)

25.000

40.000

عدم تکمیل ظرفیت

درمان انگیزشی سوء مصرف مواد

4 ساعت

17 اردیبهشت 13الی 17

دکتر ربابه نوری قاسم آبادی(عضو هیئت علمی گروه روانشناسی بالینی دانشگاه خوارزمی)

25.000

40.000

عدم تکمیل ظرفیت


اصول و مبانی درمانهای فیزیکی و دارویی اعتیاد

4 ساعت

18 اردیهشت ماه

8 الی 12

دکتر سید ابراهیم موسوی

25.000

40.000

عدم تکمیل ظرفیت

CBT اعتیاد

8 ساعت

19 اردیبهشت

8 الی 16

دکتر ربابه نوری قاسم آبادی(عضو هیئت علمی گروه روانشناسی بالینی دانشگاه خوارزمی)

50.000

70.000

عدم تکمیل ظرفیت

درمان سیستمی اعتیاد

8ساعت

19 اردیبهشت ماه

8 الی 16

دکتر علی محمد نظری(مدیر گروه مشاوره دانشگاه خوارزمی)

50.000

70.000

عدم تکمیل ظرفیت


 

اعلام نتایج داوری

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به نام خدا

برای دریافت فایل های مربوط به نتایج و نحوه نگارش مبسوط خلاصه روی آیکون مربوطه کلیک نمایید:

natayej_PDF

natayej_Word

negarsh_PDF

negarsh_Word

کنگره

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

امروزه ،جوامع بشری بیش از پیش شاهد ناسازگاریها ، ناهنجاریها و انحرافات اجتماعی می باشد و در این بین،اعتیاد بعنوان یکی ازجدی ترین و پیچیده ترین معضلات اجتماعی ،مشکلات عدیده ای را در حوزه های روانی،خانوادگی، اجتماعی، اقتصادی وسیاسی بوجود آورده است و باوجود پیشرفتهای علمی که در این خصوص صورت گرفته هچنان در حال گسترش بوده و هرساله افراد زیادی را به دام خود می کشد. از این رو پرداختن به این مقوله رسالت انسانی و حرفه ایی می باشد و همفکری و همکاری اساتید وپژوهشگران صاحبنظر میتواند نقشی پررنگ و اجتناب ناپذیری در جلوگیری از بلای خانمان سوز این معضل باشد . در همین راستا دانشگاه خوارزمی تهران درنظر دارد ، با یاری خداوند متعال ،اولین کنگره سراسری اعتیاد ورفتارهای پرخطر را در اردیبهشت ماه سال 92 برگزار کند . از تمامی اندیشمندان و صاحبنظران گرانقدر و دانشجویان وپژوهشگران فرهیخته برای بحث و تبادل نظر های علمی و ارائه جدیدترین راهکارها و یافته های پژوهشی در حوزه اعتیاد ورفتارهای پرخطر دعوت بعمل می آید

اخرین مهلت ارسال چکیده مقاله 15 بهمن ماه 1391 می باشد

گزیده ای ازمحورهای اصلی بیانات رهبر انقلاب پبرامون اعتیاد در سفر به خراسان شمالی

 

خود جوانان با مواد مخدر مبارزه كنند

دو سه نكته پيرامون مسئله‌ى نشاط عمومى جوانها بايد عرض كنيم. نكته‌ى اول اين است كه اين شور و نشاط را بايد حفظ كرد؛ نبايد گذاشت و اجازه داد كه عوامل گوناگون و مؤثرات گوناگون، اين شور و نشاط همگانى را ضعيف كند يا از بين ببرد. مطمئناً يك نقطه‌ى مورد نظر دشمنان پيشرفت اين كشور اين است كه به ملت ما حالت خمودگى بدهند؛ يعنى همين شور و نشاط را خاموش كنند، اين شعله را فروبنشانند. نبايد تسليم اين خواست مغرضانه و خصمانه‌ى دشمنان شد.

يكى از چيزهاى اساسى‌اى كه امروز ميتواند ضد اين تحرك عمل كند و متأسفانه به وسيله‌ى باندهاى مرموز توسعه داده ميشود، مواد مخدر است. به اعتقاد بنده، خود جوانها بايد با همان شور و نشاطى كه اشاره كرديم، با مواد مخدر مبارزه كنند. آنها ميخواهند جوانهاى ما را اسير كنند؛ حالت تخديرشدگى، بى‌تفاوتى و به‌زمين‌خوردگى را بر جوانان ما تحميل كنند. آن كه بايد در مقابل اين توطئه با استحكام بايستد، در درجه‌ى اول، خود جوانها هستند. البته مسئولين دولتى مسئوليت دارند، دستگاه‌هاى ذى‌ربط مسئوليت دارند، اما هيچ عاملى به قدر عامل درونىِ مردم نميتواند در مقابل اينگونه انحرافها بايستد و مقاومت كند. اين يك نكته است. قطعاً اين حالت ايستادگى جوانهاى ما در اين استان ميتواند آنچه را كه باندهاى مهلك و مضر دنبال ميكنند، خنثى كند. اين يك نكته در مورد اين شور و نشاط. اولاً آن را بايد نگه داشت و بايد توجه كرد كه دشمن درصدد آن است كه اين شعله‌ى نشاط و تحرك و سرزندگى را از جوانهاى ما سلب بكند. نكته‌ى ديگر اينكه از همين روحيه بايد براى مواجهه‌ى با آن مسئله‌ى مهم - يعنى آن خطر بزرگ مواد مخدر - استفاده كرد و با آن پديده مبارزه كرد.

من در اين سفر هشدار دادم و از خود جوانان خواستم؛ گفتم جوانان عزيز! ما شما را پرشور و بااراده و بااستقامت ميدانيم و مى‌بينيم. واقعيت همين است. جوانان اين استان هم از لحاظ سطح فرهنگى، از لحاظ فهم و خردورزى، جزو پيشروانند. انسان مى‌بيند جوانهاى پيشروئى در اين استان هستند. خود اين جوانهاى شجاع و پيشرو بايد در مقابله و مبارزه‌ى با خطر مهلك اعتياد و آلودگى به مواد مخدر هم پيشرو باشند؛ خودشان بايستى مقاومت كنند، خودشان بايستى مبارزه كنند. اين يك مبارزه‌اى است كه مشتركاً و توأماً بر دوش مسئولان و بر دوش خود مردم است. بنده به جوانها خيلى خوشبين هستم. عقيده‌ام اين است كه جوانان عزيز ما اراده كنند، ميتوانند با خطرات بزرگ، از جمله خطر مواد مخدر در اين استان، مقابله و مبارزه كنند.